Dzisiaj o godzinie 20:00 będziemy przeżywać

LITURGIAĘ WIGILII PASCHALNEJ Z REZUREKCJĄ
Liturgia Eucharystyczna w intencji żyjących i ++ Parafian

Na Liturgię przynosimy świece chrzcielne, gromnice

UWAGA: Pamiętajmy tylko żeby uszanować pracę Pań sprzątających,

Po zgaszeniu świecy (podczas dzisiejszej Liturgii będzie to trzy razy) poczekajcie, jak wosk zastygnie.

Bardzo ciężko jest usunąć zastygnięty wosk z ławki, a jeszcze gorzej z tapicerki na ławkach.

Bardzo prosimy – uważajcie na to, a najlepiej, aby świeczki miały zabezpieczenia przed kapiącym woskiem

Dziekujemy za zrozumienie.

Jutro natomiast po śniadaniu wielkanocnym, tak na deser, na naszej stronie parafialnej ukaże się okolicznościowy wywiad z naszym księdzem, w którym przedstawimy... coś, o czym nie wiecie o Nim, czyli:

sekretne życie Księdza Proboszcza

Ale to dopiero jutro - po śniadaniu😉

ornament 2019452 1280