Drodzy Parafianie oraz Goście!

Równocześnie z prowadzonymi aktualnie pracami bieżącymi oraz tymi związanymi z ogrzewaniem naszego kościoła na osiedlu Metalchem rozpoczynamy realizację nowego projektu: wykonanie witraży w oknach naszej świątyni. Przedstawiać one będą tajemnice różańca.
Poniżej możecie poznać projekty pierwszych trzech witraży. Zgodnie z założeniem powinny one być gotowe do końća sierpnia (te trzy).
Koszt jednego witraża wynosi około 2500,00 zł. Zapraszam do włączenia się w tą inwestycję.
Mam nadzieję, że w ten sposób nasz kościół zyska kolejny element, który pomoże w skupionej i pogłębionej modlitwie:)

Witraż Nawiedzenie pomniejszony

Witraż Zwiastowanie pomniejszony