DSCN5765 CopyDSC 0043 CopyDSC 0049 Copy DSC 0067 CopyDSC 0093 Copy

     W poniedziałek 11 września 2017r. nastąpiło kanoniczne wprowadzenie ks.Jarosława Staniszewskiego na urząd proboszcza naszej parafii. W uroczystej liturgii uczestniczyło wielu kapłanów, parafian oraz gości. Wprowadzeniu przewodniczył dziekan ks.Rudolf Świerc a homilię wygłosił ks.Eugeniusz Ploch. Msza Św. sprawowana za parafian upiększona była śpiewem chóru parafialnego, obecnością pocztu sztandarowego Róż Różańcowych.oraz służby liturgicznej. W imieniu parafian proboszcza powitali przedstawiciele rady parafialnej. Na koniec liturgii ks.Jarosław podziękował wszystkim zebranym za obecność, modlitwę, każde dobre słowo i gest. Podkreślił jednocześnie, że kapłan, którego się nie używa - zużywa się. Zaprasza więc wszystkich bardzo serdecznie do budowania wspólnoty. Naszemu nowemu Proboszczowi składamy najserdeczniejsze życzenia. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnemu działaniu w oparciu o Miłość i Mądrość płynące z Bożego Ducha będziemy mogli nieustannie przyczyniać się do rozwijania naszej parafialnej wspólnoty.

     Ze względu na budowę strony w zakresie galerii prosimy o zapoznanie się ze zdjęciami poprzez zakładkę Facebook (dostępną przez kliknięcie baneru na stronie głównej).


  • parafia_01.jpg
  • parafia_02.jpg
  • parafia_03.jpg
  • parafia_04.jpg
  • parafia_05.jpg
  • parafia_06.jpg
  • parafia_07.jpg
  • parafia_08.jpg

Porządek Mszy Św.

Niedziela 9.00 (Grotowice)
11.00 (rodzinna)
18.00
Poniedziałek 18.00
Wtorek 18.00
Środa 8.00
Czwartek 18.00 
Piątek 18.00
Sobota 8:00
17.00 (Grotowice)

 

W niektórych okresach roku litugicznego, wybrane dni świąteczne i uroczystości oraz w związku z innymi nietypowymi sytuacjami powyższy stały plan liturgii może ulec zmianie. 
Informacje na ten temat umieszczane są w planie intencji oraz ogłoszeniach na konkretny tydzień 
(proszę sprawdzać w zakładce aktualności).


Okazja do spowiedzi codziennie ok. 15 minut przed każdą Mszą Św.