Parafia Rzymskokatolicka Pw. Chrystusa Króla

OPOLE-METALCHEM-GROTOWICE

Schola dziecięca

Proba scholiProba scholi  

 

   W niedzielę 24 września 2017r. o godz. 10:00 w naszej parafii zebrała się schola dziecięca na swoją pierwszą próbę.
  Dzieci pod przewodnictwem pani Asi oraz pani Magdy uczyły się piosenek na Mszę Św. Bardzo ważne były elementy pokazywania, które w niesamowity sposób aktywizują uczestników. Poznaliśmy piosenki: Nie ma innego jak Jezus , Sercem kocham Jezusa oraz Szumią w lesie drzewa. Rodzice w tym czasie mogli poznać się przy kawie lub herbacie oraz pomagali w "ogarnianiu" rzeczywistości pracy z dziećmi.
   Wszystkim za bardzo liczny udział dziękujemy i zapraszamy za tydzień w niedzielę o 10:00. Spotykamy się w kościele.
   Kochani - dołączcie do nas. Wspólnymi siłami i z aktywnym uczestnictwem o wiele lepiej przeżywa się Mszę Św. - zapraszają panie Asia i Magda.

Proba scholi

Parafia na Facebooku