Proba scholiProba scholi

W niedzielę 24 września 2017r. o godz. 10:00 w naszej parafii zebrała się schola dziecięca na swoją pierwszą próbę.
  Dzieci pod przewodnictwem pani Asi oraz pani Magdy uczyły się piosenek na Mszę Św. Bardzo ważne były elementy pokazywania, które w niesamowity sposób aktywizują uczestników. Poznaliśmy piosenki: Nie ma innego jak Jezus , Sercem kocham Jezusa oraz Szumią w lesie drzewa. Rodzice w tym czasie mogli poznać się przy kawie lub herbacie oraz pomagali w "ogarnianiu" rzeczywistości pracy z dziećmi.
   Wszystkim za bardzo liczny udział dziękujemy i zapraszamy za tydzień w niedzielę o 10:00. Spotykamy się w kościele.
   Kochani - dołączcie do nas. Wspólnymi siłami i z aktywnym uczestnictwem o wiele lepiej przeżywa się Mszę Św. - zapraszają panie Asia i Magda.

Proba scholi

• parafia_01.jpg
  • parafia_02.jpg
  • parafia_03.jpg
  • parafia_04.jpg
  • parafia_05.jpg
  • parafia_06.jpg
  • parafia_07.jpg
  • parafia_08.jpg

Czwartek 18.00

Okazja do spowiedzi codziennie ok. 20 minut przed każdą Mszą Św.