Drodzy Parafianie oraz Goście!

26 lipca 2009r. powołana została do istnienia nasza Parafia.
Rok 2019 jest zatem dla nas czasem szczególnym - świętowaniem okrągłej rocznicy urodzin naszej wspólnoty.

Z tej okazji pragnę serdecznie podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się oraz nadal przyczyniają do jej budowania.

Pragnę Was także zaprosić do wspólnego świętowania, które będzie opierało się nade wszystko na wspólnej modlitwie.

W każdym świętowaniu jednak są tzw. imprezy towarzyszące.
Zapraszam więc wszystkich Parafian oraz Gości już w najbliższą środę (31.07.2019r.) na zabawę taneczną dla dużych i małych na placu przed plebanią.
Początek o godz. 19:15. Można przynieść coś na „ząb”😊

Chcemy też zorganizować Rodzinną Spartakiadę Sportową z konkurencjami dla dużych i małych. Chętnych do pomocy proszę o kontakt z ks. proboszczem.

Kulminacją obchodów dziesięciolecia będą planowane w tym roku Misje Święte.

Zapraszam Was Wszystkich do wspólnego cieszenia się Bogiem, Naszą Wspólnotą, sobą nawzajem.

Dobrze, że jesteście:)