PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU
03.12.2017-10.12.2017

• Serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom za przygotowanie naszej Uroczystości Odpustowej – za posprzątanie kościoła, bukiety, ciasto, służbę liturgiczną, śpiew i udział w sumie! Na cele parafialne z podarowanego przez Was ciasta uzbieraliśmy 1695 zł. Serdeczne Bóg zapłać!

• Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Okres Adwentu. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku dla dzieci o godzinie 18:00, a dla dorosłych w sobotę o godz. 8:00.

• Dziękuję za zrobienie wieńców adwentowych i za ofiarowane gałązki.

• Na remont Katedry ofiarowaliście 876 zł. Bóg zapłać!

• Dzisiaj o godz.16:00 w kościele seminaryjnym na ul. Drzymały 1 Ekumeniczna Modlitwa Młodych.

• We wtorek po roratach spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

W środę o godz.18:00 Msza św. za wstawiennictwem św. Mikołaja za wszystkie dzieci naszej parafii. Serdecznie zapraszamy!

• Katecheza dla dorosłych w środę o 18:45.

• W czwartek po Mszy św. wieczornej próba naszego chóru.

• W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz.18:00 roraty w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i Dzieci Maryi i poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

• W piątek o godz. 18:45 spotkanie Apostolatu Bożego Miłosierdzia.

• W sobotę o godz. 10:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania gr.2 – kl. 2 Gimnazjum.

• Przed każdą Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

• Dzisiejsza kolekta na seminarium duchowne i instytucje Diecezjalne a w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

• W przyszłą niedzielę w naszej Parafii gościć będziemy zespół muzyczny Czeremszyna z Tarnopola/Ukraina. Zaśpiewają oni w czasie Mszy o godz. 9.00 i 11.00, a po Mszach św. zbierać będą wolne datki na Dom Dziecka z Tarnopola.

• Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz gazetki parafialnej.

• Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna:
we wtorek od 16.00 do 17.30
w środę od 8.00 do 9.30
w czwartek od 18.30 do 20.00.

Czwartek 18.00

Okazja do spowiedzi codziennie ok. 20 minut przed każdą Mszą Św.