NIEDZIELA WIELKANOCNA
01.04.2018 - 08.04.2018

• Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnego doświadczania mocy i miłości Zmar-twychwstałego Jezusa w każdym momencie Waszego życia! Serdecznie dziękuję też Wam za pomoc w przygotowaniu kościoła i liturgii Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych!

• W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w porządku niedzielnym.

• We wtorek na Metalchemie i wyjątkowo w piątek w Grotowicach o 20:00 wieczorna modlitwa adoracyjna.

• Biblioteka czynna we wtorek po wieczornej Mszy św.

• W pierwszy czwartek, piątek nabożeństwa po Mszach św., a w sobotę po Mszy o godz. 8:00 nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych.

• W piątek ze względu na Oktawę Wielkanocy nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

• W tym tygodniu nie ma odwiedzin chorych. Następne w pierwszy piątek i sobotę maja.

• Kolekta w poniedziałek Wielkanocny na Katolicki Uniwersytet Lubelski, a w przyszłą Niedzielą Miłosierdzia Bożego na Caritas.

• Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz gazetki parafialnej.

• W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11:00 spotkanie dzieci i rodziców pierwszokomunijnych.

• W czwartek 22 marca w kościele św. Piotra i Pawła zostało mianowanych 11 lektorów dla naszej Parafii. Są to: Julia Nabrzuchowska, Emilia Turchan, Maciej Nabrzuchowski, Michał Dudek, Michał Dawid, Adam Łański, Sławomir Zdanowicz, Wiesław Dziura, Marian Rajca, Mateusz Joschko i Tomasz Ksiądzyk. Nowym lektorom życzymy owocnej posługi Słowa Bożego i obfitości Bożego błogosławieństwa.

• Kancelaria w tym tygodniu czynna we wtorek i czwartek 16.00 – 17.30

Czwartek 18.00