CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA
NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA
22.04.2018 - 29.04.2018

• Dzisiejszą IV Niedzielą Wielkanocną – Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tej ważnej intencji i za przygotowujących się do kapłaństwa, również o naszym kleryku Wojtku Snela.

• Dzisiaj modlimy się też za naszego biskupa pomocniczego Pawła Stobrawę w dniu urodzin.

• W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.

• W poniedziałek o godz. 18:30 spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowa-nia z kl. 3 Gim.

• We wtorek o godz. 18:45 próba dla dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą.

• We wtorek na Metalchemie i w czwartek w Grotowicach o 20:00 wieczorna modlitwa adoracyjna.

• W czwartek o godz. 17:00 spotkanie Marianek.

• W środę Święto św. Marka, a w czwartek o godz.18:00 Msza św. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dobre urodzaje na polach i działkach oraz o owoce życia duchowego dla Parafian z procesją o urodzaje.

• W piątek o godz. 18:45 spotkanie Róż Różańcowych.

• Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego i gazetki parafialnej.

• Kancelaria w tym tygodniu czynna we wtorek i w piątek 16:00 – 17:30

Czwartek 18.00