TRZYDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA
24.11.2019 -01.12.2019

Dzisiaj UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA i nasz ODPUST PARAFIALNY. Zapraszam na sumę odpustową o godz. 11:00 i nieszpory ku czci Chrystusa Króla o godz. 17:15. Kaznodzieją odpustowym i misyjnym będzie ks. Mateusz Buczma.

• Dziękujemy naszym Parafianom za upieczenie ciasta na poczęstunek dla księży i na cegiełki na potrzeby parafialne. Wypieki będzie można nabyć w niedzielę odpustową po sumie o godz. 11:00 w altance przed kościołem.

Dzisiaj rozpoczynamy też nasze MISJE PARAFIALNE. Zapraszamy Parafian i Gości codziennie na godz. 18:30 na adoracje Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi, na Mszę św. z nauką i nabożeństwem modlitewnym o godz. 19:00. W sobotę na Metalchemie Msza św. poprzedzona adoracją o godz. 9:00, a w Grotowicach o godz. 17:00. Porządek misji w gablotkach i na stronie parafialnej.

• Kolekta z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby księdza rekolekcjonisty.

• W środę o godz. 9:00 spotkanie biblijne dla naszych seniorów.

• W tym tygodniu nie będzie spotkania marianek, ministrantów, biblioteki, katechezy dla dorosłych, Mszy szkolnej i modlitwy adoracyjnej na Metalchemie i Grotowicach. Zapraszamy wszystkich na misje!

• W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. O godz. 17:15 nabożeństwo adwentowe z poświęceniem wieńców, lampionów roratnich i opłatków.

• Za tydzień w I Niedzielę Adwentu zbiórka przed kościołem na remont katedry opolskiej.

• Kancelaria w tym tygodniu czynna
we wtorek i w piątek od 16:00 do 17:30,
w środę od 9:00 do 10:30.
Można już wpisywać intencje na rok 2020.

SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ NASZYM PARAFIANOM ZA POMOC PRZY ODPUŚCIE, SPRZATANIE, PRZYGOTOWANIE BUKIETÓW, POSIŁKU DLA KSIĘŻY I WSZYSTKIE PRACE W NASZYCH KOŚCIOŁACH I ICH OTOCZENIU!!!

• PARAFIALNA PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ 2-9.03.2020.
Zapisy do 30.11.Szczegóły na plakacie.