PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU
01.12.2019 -08.12.2019

• Dzisiaj I Niedziela Adwentu. Po Mszach zbiórka przed kościołem na remont katedry opolskiej, a za tydzień na Kościół na wschodzie. O godz. 17.15 nabożeństwo adwentowe z poświęceniem wieńców, świec wigilijnych i lampionów roratnich i opłatków.

• Za tydzień w niedzielę po Mszach będzie można nabyć świece wigilijne i opłatki.

• Serdeczne Bóg zapłać ks. Mateuszowi Buczmie i Wspólnocie „Dawid” za misje w naszej parafii!!! Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby księdza rekolekcjonisty i wspólnoty.

• Za ciasto odpustowe nazbieraliśmy na cele parafialne 1185 zł. Bóg zapłać!

• Dzisiaj o godz. 15:30 w kościele seminaryjnym Ekumeniczna Modlitwa Młodych.

• W tym tygodniu:
- w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 18:00 roraty dla dzieci
- w środę i sobotę o godz. 8:00 roraty dla dorosłych
- w poniedziałek po Mszy spotkanie przed bierzmowaniem kl. 6 SP
- we wtorek po Mszy spotkanie przed bierzmowaniem kl. 7 SP
- w środę po Mszy o godz. 8:00 spotkanie biblijne dla naszych seniorów
- w czwartek po Mszy spotkanie przed bierzmowaniem kl.8 SP i 1 ŚR
- w piątek po Mszy biblioteka i katecheza dla dorosłych.

• We wtorek i w czwartek o godz. 20:30 modlitwa adoracyjna na Metalchemie i Grotowicach.

• W czwartek o godz. 17:00 spotkanie marianek. Za tydzień w niedzielę w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP na Mszy św. o godz. 11:00 nasze Marianki otrzymają medaliki i pelerynki.

• W piątek o godz. 18:00 Msza św. w intencji dzieci naszej parafii z okazji wspomnienia ich patrona św. Mikołaja.

• W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek i sobotę odwiedzimy naszych chorych.

• W sobotę o godz. 7:30 Godzinki, a o godz. 8:00 Msza św. w intencji naszych Róż Różańcowych w 8 rocznicę założenia wspólnoty. Po Mszy nabożeństwo i zmiana tajemnic.

• Kancelaria w tym tygodniu czynna
we wtorek od 16:00 do 17:30
w środę od 9:00 do 10:30
w piątek od 19:00 do 20:30.
Można już wpisywać intencje na rok 2020.

• Sakrament pokuty w tym tygodniu 15 minut przed każdą Mszą św., a w czwartek i w piątek od godz. 17:30.

• Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ naszym Parafianom modlitwę, ofiary i wszystkie prace w naszych kościołach i ich otoczeniu!!!