Święto św. Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa
29.12.2019 - 05.01.2020

• W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Świętej Rodziny . O godz. 17:15 nieszpory kolędowe.

• We wtorek ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszam do naszego kościoła na godz. 16:00 na Mszę św. na zakończenie roku w intencji żyjących i ++ Parafian, a o godz. 24:00 na nabożeństwo na przywitanie Nowego Roku.

• W środę 1.01. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w porządku niedzielnym.

• W czwartek 2.01. rozpoczynamy kolędę w naszych domach. Odwiedziny duszpasterskie mają na celu wspólną modlitwę, błogosławieństwo domu i spotkanie z duszpasterzem parafii. W czasie kolędy ksiądz nie zbiera ofiar. Można natomiast złożyć do puszek ofiarę dla ministrantów na wakacyjny obóz, wyjazdy i bieżące potrzeby służby liturgicznej. Dowolną ofiarę kolędową będzie można złożyć jako kolektę w niedzielę 26.01.2020. Plan kolędy na stronie parafii i w gablotkach.

• W styczniu we wtorki i w czwartki nie będzie modlitwy adoracyjnej i spotkań grup parafialnych.

• W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę o godz. 7:30 Godzinki i po Mszy nabożeństwo oraz zmiana tajemnic różańcowych.

• W styczniu nie będzie odwiedzin chorych.

• Kancelaria w tym tygodniu czynna tylko w poniedziałek od 18:30 do 20:00.

• Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ naszym Parafianom za modlitwę, ofiary i pomoc w przygotowaniu naszych kościołów do świętowania niedzieli !!!