UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
31.05.2020 – 07.06.2020

Świętujemy dzisiaj UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO . O godz. 17:15 nabożeństwo majowe. Za tydzień w niedzielę UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY.

W TYM TYGODNIU:
- we wtorek i środę Msza św. o godz. 9:00
- we wtorek, czwartek i piątek od 15:00 do 16:00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu,
- we wtorek o godz. 9:00 Msza św. dla dzieci /transmisja online/
- w środę Msza św. tylko o godz. 9:00,
- w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana,
- w czwartek po nabożeństwie spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i rodziców,
- we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 20:30 modlitwa różańcowa w intencji ustania pandemii,
- w sobotę o godz. 7:30 godzinki, a po Mszy zmiana tajemnic różańcowych,
- codziennie po Mszach nabożeństwa do NSPJ.

Wszystkie Msze i nabożeństwa są transmitowane on-line na naszej stronie parafialnej: www.parafia-metalchem.pl.

Odwiedziny chorych na życzenie po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu w sobotę od godz. 9:30.

Zapraszamy na internetową Katechezę dla dorosłych, którą poprowadzi p. Gabriela Seifert-Knopik. Spotkania na parafialnym facebooku we wtorki o godz. 19:30 /zakładka wydarzenie/.

Zachęcam do wsparcia akcji „ Pola Nadziei – zbiórka funduszy dla Hospicjum Betania”. W tym roku internetowo, jako darowizna na konto. Szczegóły są podane na plakatach i na stronie parafii.

Okazja do spowiedzi 15 minut przed Mszą św. i w czasie adoracji od godz. 15:00 do 16:00.

Sprawy kancelaryjne można załatwić telefonicznie o dowolnej porze, a szczególnie
we wtorki 16:00 – 17:30
w piątki w 19:00 – 20:00.
Zgłoszenie pogrzebu i chorych o każdej porze dnia i nocy.

Od soboty 30.05. przestaje obowiązywać we Mszy św., nabożeństwach i adoracjach zasada ograniczonej ilości osób. Nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa w trakcie nabożeństw.