SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA
19.07.2020 – 26.07.2020

• Świętujemy dzisiaj XVI Niedziele Zwykłą . W czasie wakacji nie ma nieszporów niedzielnych.

• W TYM TYGODNIU:
- w poniedziałek Wspomnienie bł. Czesława, zakonnika i patrona naszej diecezji
- w środę Święto św. Marii Magdaleny, nie będzie Mszy św.,
- w czwartek Święto św. Brygidy, zakonnicy,
- w piątek Wspomnienie św. Kingi, dziewicy, o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia,
- w sobotę Święto św. Jakuba Apostoła.

• W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy Parafian i Gości do świętowania Uroczystości św. Anny, głównej Patronki diecezji opolskiej i Kiermaszu – 11 rocznicy erygowania naszej parafii. Suma Kiermaszowa o godz. 11:00.

• Za tydzień w niedzielę po Mszach poświęcenie pojazdów. Będzie można złożyć ofiarę dla naszych misjonarzy.

• Wszystkie Msze i nabożeństwa są transmitowane on-line na naszej stronie parafialnej: www.parafia-metalchem.pl.

• Okazja do spowiedzi 15 minut przed Mszą św.

• Od środy 15.07. do soboty 25.07. ks. proboszcz na urlopie. Nie będzie kancelarii, piątkowej adoracji i różańca. Posługę duszpasterską w naszej parafii będą pełnić księża emeryci. W razie potrzeby proszę dzwonić do ks. Jerzego Chybickiego 533 944 496 lub do mnie 600 478 393.

• Życzymy udanych urlopów i błogosławionego, rodzinnego wypoczynku:)