DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA
10.10.2021 - 17.10.2021

• Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła – Dzień Papieski. Po Mszach zbiórka przed kościołem na Fundację Nowego Tysiąclecia.

W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii peregrynację kapliczki św. Józefa Opiekuna Rodzin. Kazania na wszystkich Mszach św. wygłosi ks. Krzysztof Kauf, kustosz sanktuarium św. Józefa w Bolesławowie.

• W październiku codziennie po Mszach wieczornych nabożeństwa różańcowe. W niedziele różaniec przed Mszami o godz. 9:00 i 11:00.

W tym tygodniu:
- w poniedziałek wspomnienie św. Jana XXIII
- we wtorek wspomnienie św. Jana Beyzyma, misjonarza trędowatych
- w środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, zakonnika
- w czwartek Dzień Nauczyciela
- w piątek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy
- w sobotę Uroczystość św. Jadwigi, patronki Śląska.

• W poniedziałek, wtorek i piątek o godz. 18:00 Msza św. i różaniec dla bierzmowańców.

• W środę Msze św. o godz. 18:00.

• W czwartek o godz. 19:00 próba chóru. Nie będzie Mszy szkolnej

• W piątek Godzina Miłosierdzia o godz. 15:00, a po Mszy i różańcu biblioteka parafialna i katecheza dla dorosłych - Dekalog.

• W sobotę o godz. 10:00 zbiórka ministrantów.

• W niedzielę po Mszy wieczornej zapraszamy na Krąg biblijny.

• W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna
we wtorek i w piątek od 16:00 do 17:30.
Sprawy kancelaryjne można też załatwić po każdej Mszy świętej oprócz niedzieli, można też zamawiać intencje na przyszły rok.

Na stoliku z gazetami są już kartki na listopadowe wypominki za naszych zmarłych.