UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA
21.11.2021 - 28.11.2021

• Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla i nasz Odpust Parafialny. Dziękujemy ojcom oblatom za słowo Boże i naszym Parafianom za wypieki! Datki za ciasto rozpro-wadzane po Mszach św. przez okno salki parafialnej będą przeznaczone w tym ro-ku na malowanie kościoła.

• Za tydzień I Niedziela Adwentu. Po Mszach zbiórka na emigrantów.

• W poniedziałek po Mszy wieczornej biblioteka parafialna.

• W środę Msza o godz. 8:00.

• W czwartek o godz. 17:00 zbiórka marianek, o godz. 18:00 Msza szkolna. Po Mszy próba chóru.

• W piątek Godzina Miłosierdzia o godz. 15:00, a po Mszy katecheza dla dorosłych.

• W sobotę o godz. 11:00 zbiórka ministrantów.

• W niedzielę po Mszy o godz. 18:00 krąg biblijny.

• W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna
we wtorek od 16:00 do 17:30
w środę od 8:45 do 10:00
w piątek od 18:45 do 20:00.
Sprawy kancelaryjne można też załatwić po każdej Mszy świętej oprócz niedzieli.

W grudniu czekają nas wybory do nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Bar-dzo proszę, aby Parafianie do przyszłej niedzieli wrzucili do skrzynki na gazety propozycję swoich kandydatów (od 1 do 3).Według statutu PRD maja to być pełnoletni katolicy, autentycznie zaangażowani w życie parafii, cieszący się w niej dobra opinią i uregulowanym życiem sakramentalnym.

INFORMUJEMY PARAFIAN, ŻE WASZE DANE OSOBOWE SĄ PRZETWARZANE PRZEZ ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRYM JEST RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA CHRYSTUSA KRÓLA, UL.IRYDOWA 23 W OPOLU, REPREZENTOWANA PRZEZ PROBOSZCZ KS. JAROSŁAWA STANISZEWSKIEGO, DLA POTRZEB REALIZACJI CELÓW KOŚCIOŁA, NA PODSTAWIE PRAWA KA-NONICZNEGO.

 

Porządek Mszy Św.

 

Niedziela

07.30

9.00 (Grotowice)
11.00 (rodzinna)
18.00

Poniedziałek 18.00
Wtorek 18.00
Środa 8.00
Czwartek 18.00 (szkolna)
Piątek 18.00
Sobota 8:00
17.00 (Grotowice)

 

 W niektórych okresach roku litugicznego, wybrane dni świąteczne i uroczystości oraz w związku z innymi nietypowymi sytuacjami powyższy stały plan liturgii może ulec zmianie. 
Informacje na ten temat umieszczane są w planie intencji oraz ogłoszeniach na konkretny tydzień 
(proszę sprawdzać w zakładce aktualności).


Okazja do spowiedzi codziennie ok. 15 minut przed każdą Mszą Św.