24.08.2017r. - obecnie

Ks Jarek Staniszewski

Ks. Jarosław Staniszewski

Urodził się 30.06.1967 r. w Kluczborku.
Święcenia kapłańskie przyjął 21.05.1994 r. w Katedrze Opolskiej z rąk ks. bpa Alfonsa Nossola.

Pełnione funkcje:
[ 1994-08-08 - 1999-08-23 ] wikariusz - Zdzieszowice, św. Antoniego
[ 1999-08-23 - 2002-08-19 ] wikariusz - Racibórz, św. Mikołaja
[ 2002-08-19 - 2004-08-19 ] wikariusz - Zawadzkie, Najświętszego Serca Pana Jezusa
[ 2004-08-19 - 2007-08-17 ] wikariusz - Krapkowice, św. Mikołaja
[ 2007-08-17 - 2011-08-24 ] proboszcz - Głębinów, św. Urbana
[ 2011-08-24 - 2015-08-25 ] diecezjalny duszpasterz młodzieży - Diecezjalne Centrum Młodzieży - duszpasterstwo specjalistyczne.
[ 2014-10-25 - nadal ] diecezjalny koordynator ds. Światowych Dni Młodzieży 2016 - Instytucje diecezjalne
[ 2015-08-25 – 2018-08-23 ] rezydent - Opole-Półwieś, św. Michała
[ 2017-08-24 – obecnie ] proboszcz - Opole-Metalchem-Grotowice, Chrystusa Króla.

 


Porządek Mszy Św.

Niedziela 9.00 (Grotowice)
11.00 (rodzinna)
18.00
Poniedziałek 18.00
Wtorek 18.00
Środa 18.00
Czwartek 18.00 
Piątek 18.00
Sobota 8:00
17.00 (Grotowice)

 

W niektórych okresach roku litugicznego, wybrane dni świąteczne i uroczystości oraz w związku z innymi nietypowymi sytuacjami powyższy stały plan liturgii może ulec zmianie. 
Informacje na ten temat umieszczane są w planie intencji oraz ogłoszeniach na konkretny tydzień 
(proszę sprawdzać w zakładce aktualności).


Okazja do spowiedzi codziennie ok. 20 minut przed każdą Mszą Św.