TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA
14.11.2021 - 21.11.2021

• Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę inwestycyjną.

• Po Mszach zbiórka na pomoc Kościołowi w Potrzebie.

• W niedzielę 28.11. po Mszach zbiórka na emigrantów.

• W poniedziałek 15.11 rozpoczynamy malowanie wnętrza kościoła na Metalchemie. Prace przeprowadzi firma Kowolik z Kosorowic. Koszt inwestycji to 54 210 zł. Prace potrwają ok 2 miesięcy.

• W środę Msza o godz. 8:00.

• W czwartek o godz. 18:00 Msza szkolna. Po Mszy próba chóru i spotkanie dzieci i rodziców I komunijnych.

• W piątek Godzina Miłosierdzia o godz. 15:00, a po Mszy i różańcu biblioteka parafialna i katechezy dla dorosłych.

Za tydzień w niedzielę będziemy świętować nasz Odpust Parafialny. Suma odpustowa o godz. 11:00. Kazania na wszystkich Mszach będą głosić ojcowie oblaci. W sobotę do godz. 15:00 można przynieść na parafię ciasto dla księży i do poczęstunku dla Parafian i Gości. Dziękujemy naszym Parafianom za wypieki! Datki za ciasto rozprowadzane po Mszach św. przez okno salki parafialnej będą przeznaczone w tym roku na malowanie kościoła.

• W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna
we wtorek od 16:00 do 17:30
w środę od 8:45 do 10:00
w piątek od 18:45 do 20:00.
Sprawy kancelaryjne można też załatwić po każdej Mszy świętej oprócz niedzieli, można też zamawiać intencje na przyszły rok.

INFORMUJEMY PARAFIAN, ŻE WASZE DANE OSOBOWE SĄ PRZETWARZANE PRZEZ ADMINI-STRATORA DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRYM JEST RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA CHRYSTU-SA KRÓLA, UL.IRYDOWA 23 W OPOLU, REPREZENTOWANA PRZEZ PROBOSZCZ KS. JARO-SŁAWA STANISZEWSKIEGO, DLA POTRZEB REALIZACJI CELÓW KOŚCIOŁA, NA PODSTAWIE PRAWA KANONICZNEGO