DSCN5765 CopyDSC 0043 CopyDSC 0049 Copy DSC 0067 CopyDSC 0093 Copy

     W poniedziałek 11 września 2017r. nastąpiło kanoniczne wprowadzenie ks.Jarosława Staniszewskiego na urząd proboszcza naszej parafii. W uroczystej liturgii uczestniczyło wielu kapłanów, parafian oraz gości. Wprowadzeniu przewodniczył dziekan ks.Rudolf Świerc a homilię wygłosił ks.Eugeniusz Ploch. Msza Św. sprawowana za parafian upiększona była śpiewem chóru parafialnego, obecnością pocztu sztandarowego Róż Różańcowych.oraz służby liturgicznej. W imieniu parafian proboszcza powitali przedstawiciele rady parafialnej. Na koniec liturgii ks.Jarosław podziękował wszystkim zebranym za obecność, modlitwę, każde dobre słowo i gest. Podkreślił jednocześnie, że kapłan, którego się nie używa - zużywa się. Zaprasza więc wszystkich bardzo serdecznie do budowania wspólnoty. Naszemu nowemu Proboszczowi składamy najserdeczniejsze życzenia. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnemu działaniu w oparciu o Miłość i Mądrość płynące z Bożego Ducha będziemy mogli nieustannie przyczyniać się do rozwijania naszej parafialnej wspólnoty.

     Ze względu na budowę strony w zakresie galerii prosimy o zapoznanie się ze zdjęciami poprzez zakładkę Facebook (dostępną przez kliknięcie baneru na stronie głównej).


Porządek Mszy Św.

 

Niedziela

07.30

9.00 (Grotowice)
11.00 (rodzinna)
18.00

Poniedziałek 18.00
Wtorek 18.00
Środa 8.00
Czwartek 18.00 (szkolna)
Piątek 18.00
Sobota 8:00
17.00 (Grotowice)

 

 W niektórych okresach roku litugicznego, wybrane dni świąteczne i uroczystości oraz w związku z innymi nietypowymi sytuacjami powyższy stały plan liturgii może ulec zmianie. 
Informacje na ten temat umieszczane są w planie intencji oraz ogłoszeniach na konkretny tydzień 
(proszę sprawdzać w zakładce aktualności).


Okazja do spowiedzi codziennie ok. 15 minut przed każdą Mszą Św.