• · W poniedziałek przypada Uroczystość NMP Opolskiej, Głównej Patronki Miasta Opola
  • · We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię Św.
  • · W środę przypada Dzień Ojca. W związku z tym, że w tym dniu Msza Św. jest o godz. 7.00., Msza Św. w intencji ojców zostanie odprawiona w piątek i połączona będzie z dziękczynieniem za zakończony Rok Szkolny.
  • · Dziękuję wszystkim, którzy troszczą się o wygląd naszego kościoła, o obejście kościoła i paniom sprzątającym kościół. Dziękuję tym, którzy troszczą się o kościół w Grotowicach. W sobotę do sprzątania kościoła na godz. 8.30 zapraszam mieszkańców z ul. Srebrnej 13 i 15
  • · Kolekta dzisiejsza jak i za tydzień przeznaczona jest na potrzeby parafialne; Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.

Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą Świętą

Porządek Mszy Św.

 

Niedziela

07.30

9.00 (Grotowice)
11.00 (rodzinna)
18.00

Poniedziałek 18.00
Wtorek 18.00
Środa 8.00
Czwartek 18.00 (szkolna)
Piątek 18.00
Sobota 8:00
17.00 (Grotowice)

 

 W niektórych okresach roku litugicznego, wybrane dni świąteczne i uroczystości oraz w związku z innymi nietypowymi sytuacjami powyższy stały plan liturgii może ulec zmianie. 
Informacje na ten temat umieszczane są w planie intencji oraz ogłoszeniach na konkretny tydzień 
(proszę sprawdzać w zakładce aktualności).


Okazja do spowiedzi codziennie ok. 15 minut przed każdą Mszą Św.