• Dzisiaj UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o g.17.15 i spotkanie biblijne po wieczornej Mszy,

• Nabożeństwa czerwcowe po Mszach wieczornych,

• W poniedziałek wspomnienie św. Antoniego z Padwy i NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE po Mszy wieczornej,

• We wtorek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika,

• W środę Msza św. o g. 18.00,

W czwartek UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA. Msze w tym dniu: na Metalchemie o g. 9.00 z procesją i o g.18.00, w Grotowicach o g.12.00. Prosimy Parafian o przygotowanie ołtarzy.

O g.19.00 na Górze Św. Anny Jubileuszowe Uwielbienie Pana,

•  W piątek o g. 15.00 Godzina Miłosierdzia, a po Mszy i nabożeństwie katecheza dla dorosłych,

• W piątek 24 czerwca na Placu Katedralnym w Opolu odbędzie koncert charytatywny na rzecz renowacji opolskiej katedry. Rozpoczęcie o godz. 18.00. Wystąpi zespół „Frele” oraz „Golec uOkriestra”. Bilety w cenie 50 zł można nabyć w kancelarii parafii katedralnej w Opolu, na furcie Kurii Diecezjalnej w Opolu oraz na portierni Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego przy ul. Drzymały 1. Szczegółowe informacje na stronie www.wk.diecezja.opole.pl oraz pod nr 664 477 422.

• W przyszłą niedzielę 19 czerwca biskup opolski zaprasza przedstawicieli parafii z dekanatów: Grodków, Opole, Otmuchów oraz Pietrowice Wielkie na Jubileuszową Pielgrzymkę do Katedry Opolskiej. Centralnym punktem pielgrzymki jest zawsze Msza św. sprawowana o godz. 14.30 pod przewodnictwem jednego z naszych księży biskupów. Po uroczystościach w kościele księża biskupi zapraszają przybyłych pielgrzymów do wspólnego świętowania w ogrodzie Domu Biskupiego.

• Okazja do sakramentu pokuty dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie 15 mi-nut przed Mszą św. i w piątek od g. 17.30,

• Kancelaria parafialna w tym tygodniu we wtorek od g.16.00 do 17.30 i w piątek
od g. 19.00 do 20.30.